Dlaczego LANDMARC

LADMARC to krakowska marka którą tworzy doświadczona kadra pracowników. Od momentu powstania w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny. Wizytówką zespołu tworzącego naszą markę są wybudowane i oddane do użytku obiekty w Małopolsce . A potwierdzeniem rozwoju i uznania indywidualne nagrody i wyróżnienia

Inwestycje kreowane przez LANDMARC są przygotowywane i realizowane z pełnym zabezpieczeniem finansowym i wykonawczym. Dzięki temu nawet w czasach kryzysu gospodarczego Klienci mogą być pewni swoich inwestycji. Poszczególne etapy począwszy od zakupu działki, poprzez przygotowanie projektu, uzyskanie wszelkich pozwoleń, aż do zakończenia budowy realizowane są z należytą staranności, dbałością co jest dla Państwa najlepszą gwarancją wykonania inwestycji.

Gwarancja JAKOSCI

Funkcjonalność i wygoda realizowanych budowli jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektantom, a proponowane rozwiązania są poparte wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie naszej kardy managerskiej i inżynierskiej. Przestrzeń w zależności od docelowego przeznaczenia zaprojektowana jest w optymalny sposób. W przypadku budynków mieszkalnych projektujemy i realizujemy tylko takie projekty w których wszystkie mieszkania maja: jasne kuchnie, pełne słońca balkony lub tarasy, przestronne pokoje. Nasi Klienci mogą liczyć także na fachową radę i pomoc w zakresie wykończenia i aranżacji. Lokalizację inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Naszym celem jest budowanie mieszkań w miejscach o doskonałej komunikacji, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz wszelkich udogodnień miejskiego życia.

Gwarancja CENY

Ceny mieszkań są szacowane realnie z gwarancja niezmienności. Już po zakupie działki, wykonaniu projektów i dokładnych kalkulacjach precyzyjnie określamy wartość każdego mieszkania a sposób elastycznego dla Klienta finansowania ustalany jest w indywidualnej rozmowie z doradcą z biura sprzedaży.